HOSPODA      

  

Rada hostinského : 

Pij pivo dokud můžeš, ale jak se mi začne zdát, že děláš neplechu, tak ti nenaleju a vykopnu tě na ulici!

 

 

Hospoda by měla být první zastávkou všech dobrodruhů. Zde potkáte osoby, od kterých obdržíte úkoly (questy), po jejichž splnění získáte peníze, zkušenost,  sem tam i nějaké ty pěkné itemy a když budete mít velké štestí, tak v do batohu spadne i houbička.

Po kliknutí na osobu, která sedí v hospodě u stolu před Vámi, budete mít na výběr ze tří úkolů. U každého úkolu je uvedeno co za splnění úkolu obdržíte viz vyše a doba potřebná na splnění úkolu. Jeden úkol si vyberte a vydejte se plnit úkol.

Dole vidíte čárku, která ukazuje aktuální stav Vaší „Žízně po Dobrodružství“. Po každém úkolu, Vám kousek čárky ubude.

V hospodě najdete také třetí osobu (hazardního hráče)

Zde můžete pokusit své štěstí ve skořápkách a vyhrát nebo případně prohrát nějaké peníze či houbičky.

Pozor vsázet peníze či houbičky mohou pouze hráči, kteří si alespoň jednou koupili houbičky u houbičkáře!

TIP: „Žízeň po dobrodružství“ se doplní automaticky na maximum vždy o půlnoci.

TIP: Nevyužitá „Žízeň po doprodrušství“ po půlnoci zmizí.

TIP: Po dokončení úkolu se Vám v batohu může objevit houbička či nějaký předmět, proto dbejte na to, aby jste v batohu měli vždy alespoň dvě volná místa, pro nenadálé dárečky. Pokud v batohu místo mít nebudete, tak nic prostě nedostanete.

TIP: Za každý dokončený úkol obdržíte, také 10 bodů věhlasu.

TIP: Čím větší je časová náročnost úkolu, tím více čárky Vám po každém úkolu zmizí (1 minuta = 1 bod). žízeň po dobrodružství lze jednoduše doplnit tak, že si u barmana objednáte pivo, která Vám doplní 20 bodů žízně po dobrodružství. Během dne můžete vypít nejvíce 10 piv. Jedno pivo stojí jednu houbičku.

TIP:Hned jak budete mít 10G, tak si ve  stáji kupte Raptor. Úkoly tak, budete dokončovat rychleji a tím budete i rychleji vydělávat.