Album samolepek

 

Jedná se o sbírání samolepek do alba. Album samolepek bude možno zakoupit v čaroobchodě jen za 25 zlatých, což jsou pro trochu vyšší level jen drobné.

Jak se budou samolepky získávat? Způsobů bude samozřejmě mnohem více. Samolepky získáte například za zabití bosse v podzemí, nebo po zabití monstra nebo si oblečete nějaký předmět. Pokud někoho zabijete v aréně, tak za vybavení, která má poražený soupeř na sobě, také získáte nálepky. Celkem je podle fóra za zabité příšery a získané itemy možno získat až 1700 samolepek.

Co získáte za samolepky? Podle počtu nasbíraných samolepek získáte bonusy ke zkušenostem za úkoly. Příklad nasbíráte 340 samolepek z 1700, což je 20%, tak budete získávat o 20% více zkušeností za dokončení úkolu a tím pádem rychleji dosáhnete vyšších levelů. Termín aplikování tohoto updatu je však, takže nám nezbývá nic jiného než se těšit a doufat, že to bude co nejdříve.

UPADATE: Sběratelské album již běží! Je třeba si jej zakoupit v Čaroobchodě. Album nemusí být hned na vrchu, takže pokud jej chcete hned, tak nejspíš budete muset investovat pár houbiček na otočení sortimentu :(

 

album samolepek

Kde a jak ho získat?
  • v čaroobchodě (jen tam, nikoliv ve zbrojírně)
  • od 10. úrovně
 
Pokud jste ho nedostaly ihned, nezoufejte, jistě se brzy objeví....

Jak získat samolepky?
  1. Zabitím potvory se její samolepka automaticky přidá do vašeho alba
  2. Koupením věci
  3. Získáním věci z úkolu/podzemí
  4. Poražením hráče. Pokud porazíte hráče v aréně, automaticky dostanete nálepky všech věcí, které měl v daný okamžik na sobě.